جستجو
خبرخوان

اخبار

اکنون مدتی است خبر برای شایعات ساخت اپل سری جدید از مدل se اما با تراشه ایی5G ...
سامسونگ با مدل‌های مختلف خانواده‌ی گلکسی S22 سعی می‌کند علاوه‌بر زنده نگه‌داشتن میراث سری نوت، همچنان به مؤلفه‌های سری محبوب S پایبند بماند.
سامسونگ یکی از شرکت های پرطرفدار و محبوب جهانی است. اصالت شرکت سامسونگ کره ای می باشد. و امسال سامسونگ خبر از رونمایی سری گلکسی S22 داد.
«مارک گورمن» از بلومبرگ در آخرین نسخه‌ی خبرنامه Power On، انتظارات خود را برای محصولات جدید اپل در سال ۲۰۲۲، از جمله سری آیفون ۱۴، مک‌بوک ایر بازطراحی شده با تراشه‌ی M2، آیپد پرو با شارژ بی‌سیم و غیره را مطرح کرده است.
شیائومی در هنگام طراحی و ساخت این ساعت هوشمند بر استفاده از مواد عالی بسیار تاکید داشته است؛ از صفحه نمایش شیشه ای ساخته شده از یاقوت کبود گرفته تا بند چرم گوساله و بدنه استیل ضد زنگ.
به‌نوشته‌ی پد شیائومی می‌تواند سه دستگاه را به‌صورت همزمان شارژ کند و از این حیث عملکردی شبیه پد شارژ بی‌سیم ایرپاور اپل دارد که تولید آن متوقف شد.
شیائومی از دستگاه اندروید تی‌وی جدید خود با نام TV Stick 4K رونمایی کرد. از جمله قابلیت‌های مهم این دستگاه می‌توان به پخش محتوای 4K اشاره کرد.
به‌ تازگی ظرفیت باتری گلکسی A53 سامسونگ به همراه تصویری که ادعا می‌شود تصویر رسمی این گوشی است، فاش شده است.
شاید فکر کنید با حضور رسمی سری ردمی 10 در بازار، شیائومی از توسعه‌ی خانواده‌ی ردمی 9 دست برمی‌دارد، اما گویا این کمپانی قصد دارد همچنان به گسترش مدل‌های هر خانواده از محصولات خود ادامه دهد تا کاربران را بیشتر سردرگم کند!
اپل قصد دارد مدل‌های جدید آیفون و ساعت هوشمند خود را به امکاناتی مجهز کند تا آنها بتوانند موارد تصادف اتومبیل را به طور خودکار شناسایی کرده و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.