جستجو
بازگشت به همه

رونمایی هواوی واچ 3 – اولین ساعت با سیستم عامل هارمونی

رونمایی هواوی واچ 3 – اولین ساعت با سیستم عامل هارمونی

هواوی واچ 3 قرار است که اولین ساعت هوشمند این شرکت چینی باشد که با سیستم عامل اختصاصی آنها، یعنی هارمونی عرضه می‌شود. هواوی تصمیم دارد این ساعت را 2 ژوئن رونمایی کند و شایعات حاکی از آنست که این ساعت امکان اندازه‌گیری دمای بدن و پشتیبانی از برنامه‎های شخص ثالث را نیز دارد.

زمان رونمایی هواوی واچ 3

هواوی در تاریخ 2 ژوئن (12 خرداد) به طور رسمی رقیب اندروید، یعنی سیستم عامل هارمونی را معرفی خواهد کرد. این شرکت حالا تأیید کرده است که Huawei Watch 3 هم قرار قرار است در همان روز رونمایی شود. واچ 3 به احتمال زیاد اولین ساعت هوشمند این شرکت خواهد بود که با سیستم عامل هارمونی درون جعبه راهی بازار می‌شود. این شرکت پیش از این سیستم عامل Lite OS را در ساعت‌هایی مانند Huawei Watch GT 2 و GT 2 Pro مورد استفاده قرار داده بود.

هنوز هیچ اخبار رسمی مبنی بر اینکه Harmony OS از نظر ظاهر در هواوی واچ 3 چگونه خواهد بود منتشر نشده است.  با این حال، طبق گفته یکی از افشاگران Weibo این نرم‌افزار در مقایسه با سیستم عامل‌های قبلی قرار است که از برنامه‌های شخص ثالث بیشتری پشتیبانی کند. پیش از این نیز رندرهایی از محیط نرم‌افزاری هارمونی منتشر شده بود که نشان می‌داد

 

        محیط نرم افزار ساعت هواوی واچ 3محیط نرم افزار ساعت هواوی واچ 3محیط نرم افزار ساعت هواوی واچ 3محیط نرم افزار ساعت هواوی واچ 3

 

مشخصات احتمالی Huawei Watch 3

انتظار می‌رود که این ساعت حتی باوجود شایعاتی مبنی بر پشتیبانی از eSIM  دوام باتری خوبی داشته باشد. ساعت‌هایی که دارای قابلیت‌های اتصالی بیشتری باشند از نظر دوام باتری چندان تعریفی ندارند. دلیل آن، اینست که آنها دائما برای دریافت تماس، پیام، دسترسی اینترنت و … به شبکه متصل هستند. این احتمال وجود دارد که که هواوی واچ 3 دارای الگوریتم هوشمندی برای باتری باشد که به کاربر اجازه دهد روزها بدون نیاز به شارژ با آن کار کند.

از شایعات دیگری که پیرامون این ساعت به گوش می‌رسد، اینست که می‌تواند تمام مدت روز بر روی دمای بدن و احتمال بیماری‌های قلبی نظارت داشته باشد و از حالت‌های شناسایی فعالیت مبتنی بر هوش مصنوعی پشتیبانی می‌کند. در هر حال، تنها 4 روز به زمان رونمایی از این ساعت باقی مانده  و به زودی با اطلاعات تکمیلی در این زمینه در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

نظرات
نوشتن نظر بستن