جستجو
بازگشت به همه

اطلاعات جدید دوربین گوشی پرچمدارشیائومی 12

17 آبان 1400

اطلاعات جدید دوربین گوشی پرچمدارشیائومی 12

خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از گیزموچینا، یک نشت جدید اطلاعات جزئیات خاصی را درباره سیستم دوربین سری Xiaomi ۱۲ فاش کرد. ظاهراً گوشی‌های هوشمند پرچمندار آینده شیائومی دارای سه سنسور اصلی ۵۰ مگاپیکسلی در قسمت پشتی خواهند بود.

طبق مطالب موثق منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، این شرکت قصد دارد گوشی هوشمند خود را با یک دوربین ۳ تایی ۵۰+۵۰+۵۰ مگاپیکسلی عرضه کند.

این مجموعه شامل یک سنسور اصلی بزرگ، همراه با یک لنز با وضوح بالا و زاویه دید بسیار گسترده و یک دوربین تله فوتو با وضوح بالا است. این مطابق گزارشات قبلی در مورد سری گوشی‌های Xiaomi ۱۲ است.

 

این راهنما همچنین افزود که سه دوربین سه گانه ۵۰ مگاپیکسلی قرار است در دو سری پرچمدار عرضه شود. انتظار می‌رود که دیگر پرچمدار مورد بحث گلکسی S۲۲ سامسونگ باشد.

در مورد برخی دیگر از مشخصات مورد انتظار، سری پرچمدار آینده شیائومی ۱۲ احتمالاً به تراشه Qualcomm Snapdragon ۸۹۸ SoC مجهز است و یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژر سریع سیمی ۱۲۰W و شارژر سریع بی سیم ۱۰۰W خواهد داشت. البته گفتنی است که این گزارش هنوز تأیید نشده و رسمی نیست.

 

نظرات
انصراف از نظر بستن