جستجو
بازگشت به همه

آموزش پنهان کردن برنامه در آیفون + پیدا کردن نرم افزار مخفی

آموزش پنهان کردن برنامه در آیفون + پیدا کردن نرم افزار مخفی

سؤالی که بسیاری از کاربران با آن مواجه هستند، این است که چگونه در آیفون برنامه مخفی کنیم؟ اگر در حال خواندن این مقاله هستید، حتماً به علت حفظ حریم خصوصی، ناکام گذاشتن افراد کنجکاو، کودکان علاقه‌مند به بازی یا حتی کنترل اعتیاد خود به یک برنامه همچون اینستاگرام یا توییتر، می‌خواهید بدانید که چه طور اپلیکیشن‌های خود را در آیپد و آیفون 13پنهان کنید. با ما همراه باشید تا به آموزش موارد زیر بپردازیم:

  • روش‌های مخفی کردن برنامه‌ها در iOS
  • پنهان کردن برنامه‌ها از صفحه اصلی، پیشنهاد‌های Siri، App Store و غیره
  • نحوه پیدا کردن برنامه‌های پنهان شده در گوشی

آموزش مخفی کردن برنامه ها در آیفون

راه‌ های مخفی کردن برنامه ها در آیفون و آیپد

برای مخفی کردن برنامه‌ها در آیفون راه‌های متعددی وجود دارد که برخی آن‌ها بدون نیاز به نصب برنامه و برخی نیازمند نصب برنامه‌های اضافی هستند. به علت حفظ حریم خصوصی و امنیت پیشنهاد ما استفاده از روش‌های بدون نیاز به نصب نرم‌افزار است که برای مخفی سازی‌ها اپ‌ها به امنیت دستگاه شما آسیبی وارد نمی‌شود و ما چندین  روش مختلف بدون نیاز به نصب برنامه را به آموزش می‌دهیم که بسته به نیاز خود این کار را انجام دهید.

اگر زیاد از مسنجر واتس اپ استفاده می‌کنید از طریق نصب نرم افزار تشخیص آنلاین بودن در واتساپ ایفون زمان آنلاین و آفلاین شدن مخاطبین خود را مشاهده کنید.

پنهان کردن برنامه‌ها از صفحه اصلی به کمک Siri & Search

یکی از راه‌های پنهان کردن برنامه در آیفون استفاده از تنظیمات Siri & Search است. برای این کار به تنظیمات iPhone خود بروید و روی گزینه Siri & Search بزنید. 

در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود روی آیکون تغییر وضعیتِ گزینه "Show on Home Screen"بزنید تا به رنگ خاکستری دربیاید و نمایش در صفحه اصلی غیرفعال شود. مرحله بعد در صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود، برنامه‌ای که قصد دارید از پیشنهادات سیری و Search مخفی کنید را انتخاب کنید.

بعد از انجام این تنظیمات اپ مورد نظر در Home Screen مخفی می‌شود. برنامه‌های پنهان شده را می‌توانید از App Library، تنظیمات یا از طریق سرچ کردن پیدا کنید. برای نمایش مجدد برنامه‌های پنهان شده در صفحه اصلی فقط کافی است آیکون تغییر وضعیتِ گزینه "Show on Home Screen" را سبز کنید.

آسان ترین روش مخفی كردن برنامه ها در آيفون: قرار دادن در پوشه

این روش، ساده‌ترین راه ممکن است و برنامه‌ها را به‌طور کامل مخفی نمی‌کند؛ اما چون اپ‌ها در صفحه اصلی وجود ندارند کسی نمی‌تواند تصادفی آن‌ها را پیدا کند. در این روش ابتدا باید یک پوشه جدید بسازید یا یکی از پوشه‌‌هایی که کمتر از آن استفاده می‌کنید را انتخاب کنید.

آیکون یکی از پوشه‌ها را فشار داده و نگه دارید تا منوی Action باز شود و سپس مطابق تصویر گزینه "Edit Home Screen" را انتخاب کنید.

برنامه‌ای که می‌خواهید مخفی کنید را به پوشه مورد نظر منتقل کنید. برنامه را به سمت راست بکشید تا به صفحه دوم پوشه منتقل شود. توجه داشته باشید که فقط برنامه‌هایی که در صفحه اول پوشه قرار دارند، از Home screen قابل مشاهده هستند و برای مشاهده سایر برنامه‌ها حتماً باید پوشه را باز کنید و وارد صفحه دوم شوید.

شما می‌توانید در هر پوشه، 12 صفحه ایجاد کنید و بنابراین می‌توانید برنامه‌ها را در صفحه دوازدهم قرار داده تا در معرض دید عموم نباشند.

نظرات
نوشتن نظر بستن